0 ks

O nás

O NÁS

NIE JE BURGER AKO BURGER

Vznikli sme za účelom priniesť do našej oblasti kvalitné jedlá streetfoodového typu vyrábané z čo najlepších lokálnych surovín. Dali sme si záležať na tom, aby ľudia pochopili, že aj tento typ produktu sa dá robiť na tej najvyššej kvalitatívnej úrovni. Starostlivo sme vyberali najlepších možných dodávateľov pre každú zložku nášho finálneho produktu. Snažíme sa neustále napredovať, či už modernými novinkami v ponuke, rýchlosťou výdaja či starostlivosťou o zákazníka. Chceme svojimi produktami uspokojiť každú vekovú kategóriu a teda máme za to, že sú u nás vrelo vítaní mladší, starší, gurmáni, či dokonca zákazníci, ktorí uprednostňujú vegetariánsku stravu.

Naše menu

VZNIK ZNAČKY

V roku 2015 vznikol pôvodný podnikateľský zámer a koncept reštaurácie s ponukou domácich, čerstvo pripravovaných hamburgerov, sandwichov a šalátov. Na začiatku roku 2016 sa značka zaregistrovala LOCO Burgers and Sandwiches na úrade priemyselného vlastníctva SR. Názov vznikol zo Španielčiny, z ktorej sa slovo „loco“ môže voľne preložiť ako „bláznivý“, čo istým spôsobom vystihovalo tínedžerský život zakladateľov. 27.1. bola uvedená do prevádzky prvá reštaurácia LOCO - Burgers & Sandwiches na ulici Michalská bašta v Nových Zámkoch, kde sa stala obľúbenou a vyhľadávanou.

Na základe prieskumu a analýzy trhu v iných častiach mesta Nové Zámky sa majitelia rozhodli prevádzku premiestniť do najfrekventovanejšej oblasti v danom meste. Na konci roku 2016 bola prevádzka presťahovaná do najväčšieho obchodného centra v Nových Zámkoch Aquario. Značka LOCO - Burgers & Sandwiches sa počas tohto obdobia stala uznávanou a vyhľadávanou gastronomickou veličinou, čo potvrdzuje najmä záujem verejnosti a ich recenzie. Takmer ihneď dosahovala požadovanú výkonnosť a plánované ekonomické parametre. Kvalitné obsadenie pracovných funkcií v tejto prevádzke bolo zabezpečené vlastným systémom výberu, zaškoľovania a personálnej prípravy pracovníkov, čo vytvorilo požadovanú úroveň prevádzky od samotného otvorenia reštaurácie.

CHARAKTERISTIKA

Značka Loco Burgers je symbolom pôvodného konceptu street foodového typu s ponukou burgerov, sandwichov a šalátov. Tento koncept obsahuje podmienky pre výber lokalizácie podniku, charakteristický vizuál a vybavenie prevádzky, výber surovín a dodávateľov, technologické postupy a receptúry jednotlivých jedál, štandardy stolovania, logistiku prijímania a spracovania objednávok. Reštaurácia Loco Burgers and Sandwiches ponúka príjemné domácke prostredie pre každého, pre rodiny s deťmi, pre hladných študentov i pre zamilovaných v každom veku. Prevádzky majú charakteristický dizajn, nefajčiarske prostredie. Priestory reštaurácie sú nevtieravo ozvučené a podľa možnosti vybavené detským kútikom.

Naše prevádzky

"Koncept a firemná kultúra značky je založená na tradičných
a overených princípoch viacgeneračného rodinného podnikania v gastronómii a službách."

NAŠA FILOZOFIA

Hlavnou filozofiou značky je ponúkať kvalitné gastronomické služby v svojej cenovej skupine a vyrovnať sa tak kvalite služieb ponúkaných v západných krajinách, čím si budovať imidž kvalitnej a modernej street foodovej reštaurácie so zvučným menom na Slovensku. Najdôležitejšia je 100%-ná spokojnosť každého zákazníka a z toho vychádza aj výber prvotriednych surovín, či dôraz na kvalitu zamestnancov. Keďže víziou značky je rast, vsadila na filozofiu marketingového systému franchising pomocou ktorého bude môcť prenikať do ďalších a ďalších miest a ktorý podnikateľom - potenciálnym franchisantom - ponúka výhody oslobodenia od zložitých administratívnych, legislatívnych, ekonomických a iných počiatočných úkonov.

NAŠA VÍZIA

Víziou značky je vydobyť si na Slovensku imidž reštaurácie so zvučným menom, ktoré už na prvé počutie evokuje hodnoty kvality, tradície a jedinečnosti. Značka LBS sa chce rozrastať a jej ambíciou je otvoriť reštauračnú prevádzku v nákupných centrách v mestách nad 30 tisíc obyvateľov (v oblastiach, ktoré požadované kritériá nespĺňajú odporúčame otvoriť mobilné predajne s nižšími vstupnými nákladmi). Nevylučuje sa ani rast v rámci susedných krajín.